İLETİŞİM

Orjinci.Com

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 505 871 48 81

orjin
orjin

Genel bir orjin ürünleri sitesi olarak bizimle tüm orjin ürünlerini ilgilendiren konularla iletişim kurabileceğiniz gibi başka ürünlerle ilgili de iletişim kurabilirsiniz. Hatta ürünler dışında istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili de bize yazabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu irtibatı isterseniz konu altındaki yorum bölümüne yazarak gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda isterseniz aşağıda belirtilen e-mail adresine e-posta yollamak vasıtasıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

orjin
orjin

Orjin markasının genel anlamda tüm ürünlerini temin ve tedarik amacıyla hizmete girmiş olan sitemiz, siz değerli ziyaretçilerimize sonuna kadar yardımcı olacağını ve destek vereceğini temin eder. Orjin temizlik ve kozmetik ürünleri temin ve tedarik sitesi olarak bize gönderilen e-mailleri eksiksiz olarak okuyacağımızı, değerlendireceğimizi ve en kısa zamanda cevap vererek dönüş yapacağımızı da kesinlikle belirtmek isteriz. E-postalardaki istekleri yerine getirmeye çalışacağımızdan lütfen hiç kimsenin herhangi bir tereddütü olmasın.

İLETİŞİM E-POSTA : orjinsatis@gmail.com

orjin
orjin

Hijyenik temiz ve sağlıklı günler dileğiyle.

orjinci.com

İLETİŞİM” hakkında 2 yorum

  1. Üretmiş olduğunuz Orjin hijyenik sıvı sabun ürünü nü iki yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. şimdi bitti. Uşakta satış yeri (market, bakkal veya büyük satış marketleriniz varsa yukarıdaki E-posta adresime mail atarsanız çok memnun olacağım. Not: 5 lt veya 10 lt!lik bidonlar tercih edeceğim. Ürününüzden çok memnunum. teşekkürler. Allah bol kazançlar versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir